Pizza z odbiorem osobistym

Kochani
W końcu mamy dla Was dobrą informację- otwieramy od jutra tj. czwartek 19.03.2020. Wdrożyliśmy pewne zmiany tak aby móc otworzyć lokal ale oczywiście tylko z możliwością odbioru osobistego. W tym celu przygotowaliśmy specjalne okienko bez konieczności wchodzenia do lokalu w którym możecie odebrać swoją pizzę po wcześniejszym zamówieniu telefonicznym. Tak na prawdę na szybko przekształciliśmy się w Al Metro drive – możecie podjechać autem i odebrać zamówienie nawet nie wysiadając z samochodu.

Bardzo Was prosimy aby przed okienkiem znajdowała się tylko jedna osoba, zachowajcie bezpieczny odstęp i zasady higieny osobistej. W najbliższych dniach przyjmujemy tylko płatności bezgotówkowe oraz obowiązuje nowe skrócone Menu. Nie podajemy w tych dniach żadnych pizz z produktami nakładanymi „na świeżo” typu rukola czy pomidorki koktajlowe – tylko pizze ze składnikami zapieczonymi w piecu (przypominamy, że temperatura w naszym piecu to około 600 stopni Celsjusza).
Będziemy dla Was pracować w godzinach 12:00 – 20:00 od poniedziałku do niedzieli.

Oprócz tego sprzedajemy na wynos piwa z Browaru Jan Olbracht oraz napoje dla dzieci Bolek i Lolek (do wyboru oranżada, herbatka lub lemoniada agrestowa) oraz Pan Jałowiec (do wyboru czarna porzeczka, żurawina, kawa i klasyczny) .

Mamy nadzieję wprowadzić też do regularnej sprzedaży mąkę oraz drożdże suche – poinformujemy Was o tym w osobnym poście.
Trzymajcie się ciepło i bądźcie zdrowi 🙂

Najnowsze wpisy